fbpx

Administration

Spillested

Hermans, Tivoli Friheden
Skovbrynet 5
8000 Aarhus

Produktion

Århus Revyen Aps
CVR 44511878

Herluf Trolles Vej 17
5700 Svendborg

Tlf. 2085 8477
Email: mail@detrevy.dk

Balagervej 3
8260 Viby

Tlf. 3169 7698
Email: mette@detrevy.dk

Bankoplysninger

Fynske Bank
Reg. 6857
Konto 0001159026

Mikkel Schrøder

Mikkel Schrøder

Direktør, producent & Partner
mikkel@detrevy.dk

Mikkel Schrøder

Christine Astrid

Kunstnerisk leder & Partner
christine@detrevy.dk

Mikkel Schrøder

Mogens Balle

Mikkel Schrøder

Marlene Wernsdorf

Projekt, salg og marketing
marlene@detrevy.dk
Mikkel Schrøder

Theresa Blegvad

Mikkel Schrøder

Mette Thomsen

Ambassadør & partnerskaber
mette@detrevy.dk
Mikkel Schrøder

Susanne Borgkilde

Billet- & Kundeservice
susanne@detrevy.dk

Mikkel Schrøder

Tine Lehrmann

Digital ekspert & konsulent
webmaster@detrevy.dk

Mikkel Schrøder

Tove Dahlmann

Bogholderi & regnskab
faktura@detrevy.dk

FØLG AARHUS REVYEN

KONTAKT

Billetkontor tlf. 57 57 57 00
Mandag - Torsdag kl. 10.00 - 14.00
Email: billet@aarhusrevyen.dk

Tilmeld dig nyhedsbrev